Aktualności:


Spotkanie z prof. Bogdanem Chazanem p.t.: „Jak rozumieć zasadę sprzeciwu sumienia?” - 7.09. 2014


Parafia św. Bartłomieja w ramach Farnych Wieczorów Wiary, zaprasza na otwarte spotkanie z prof. Bogdanem Chazanem, zwolnionym dyrektorem Szpitala Świętej Rodziny w Warszawie.
Spotkanie p.t.: „Jak rozumieć zasadę sprzeciwu sumienia?” odbędzie się 7 września o godz. 19.00 w sali duszpasterskiej (kapitularz nad zakrystią); poprowadzi je ks. dr Andrzej Kobyliński.


Organizatorzy zapowiadają, że w trakcie wieczornego wydarzenia będzie możliwość zakupienia książki zaproszonego gościa p.t. „Prawo do życia”.


163 Piesza Pielgrzymka do Skępego : 6 - 10 września 2014


Trwają przygotowania do 163. Pieszej Pielgrzymki z Płocka do Skępego. Od niedzieli 31 sierpnia będą prowadzone w płockiej Farze zapisy na pielgrzymkę i na wyjazd autokarowy do sanktuarium w Skępem – w dniu 8 września.Gorąco zachęcamy parafian do wzięcia udziału w tej plgrzymce.
Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: Rodzina Bogiem silna. Maryja wzorem rodzicielstwa.Mszy Świętej na wyjście pielgrzymki będzie przewodniczył Ks. Biskup Roman Marcinkowski.


Tym którym brak urlopu,zachęcamy do wędrowania tylko w jedną stronę , a więc w sobotę i niedzielę - dni wolne od pracy.


Sanktuarium Matki Bożej Skępskiej - Uroczystości Odpustowe:
8 września

Msza Św.(Suma) - godz. 11:00

Różaniec w Borku. O godz. 14.30 (wyjście z Klasztoru).Po przyjściu z Borku, Droga Krzyżowa na krużgankach.

Apel Jasnogórski w Klasztorze o 20.00 z udziałem ks. Infułata Wojciecha Góralskiego


Rajd rowerowy – pielgrzymka do Skępego : 8 września 2014 r.


Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy „Viktoria” zaprasza na rajd rowerowy – pielgrzymkę do Skępego w poniedziałek 08 września 2014 r., wyjazd o godz. 7.00 sprzed Ratusza